Wydarzenia

„Świecie kwiecie mój” – projekt SUWAK

Nasza szkola ze swoim autorskim projektem „Świecie kwiecie mój” poraz
kolejny bierze udział w programie SUWAK Samorząd Uczniowski w Akcji,
który finansowany jest ze środków Gminy Miejskiej Kraków, a którego operatorem jest Fundacja Oświatowa. W ramach projektu zorganizowany został konkurs na najlepsza prezentację na temat :”Jak JA dbam o środowisko wokół nas”. Zwycięzca konkursu zarezerwowal swoje ekopomysly swojej klasie,  ktora zostala zaproszona na warsztaty ekologiczne połączone z sadzeniem kwiatów, żeby nam wszystkim było przyjemnie na korytarzu szkolnym spędzać czas. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu. Teraz pozostało nam dbać o środowisko wokół nas i o nasze piękne kwiaty.

@SUWAK@Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie@Młody Kraków 

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme
Skip to content