Konkursy inspirowane twórczością H.Ch. Andersena

W naszej szkole wśród czwartoklasistów odbył się konkurs ze znajomości „Baśni” Hansa Christiana Andersena. Był on inspirowany 210 rocznicą urodzin tego wybitnego duńskiego baśniopisarza. Twórca urodził się 2 IV 1805 roku.
Zmagania przebiegały w emocjonującej atmosferze, poziom uczestników był wyrównany, dosyć wysoki. Znamy już wyniki.
Miło nam poinformować, że kolejne miejsca zajęli:
– I m-ce Karolina Stefanik, – II m-ce Zuzanna Kuś, – III m-ce Kacper Fall
Gratulujemy!DSC03608
Uczniowie ci przeszli do kolejnego etapu: krakowskiego, organizowanego przez Dom Kultury Podgórze. Trzymamy kciuki!

Również 21 marca 2015 roku zostały ogłoszone wyniki konkursu plastyczno-literackiego na dowolną pracę plastyczną inspirowaną twórczością H.Ch Andersena. Organizatorem konkursu była  Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie.

I miejsce zajęła Alicja Kamińska z klasy 3a , III miejsce przypadło Izabeli Grudzień również z klasy 3a. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

20150323_081325