Jasełka w klasie Ia i IIa

„Jest taka noc

Mocą miłości jednocząca

Małym Opłatkiem silniejsza

Od rąk splecionych tysiąca”.

14 grudnia 2016 roku uczniowie z klasy Ia i IIa z radością powitali rodziców  na spotkaniu przedświątecznym. Dzieci w roli aniołów i diabełków wystąpiły w jasełkach „Opowieść o Dzieciątku kolędą malowana”. Humorystyczne teksty wywołały uśmiech na twarzach gości. Jak co roku o tej niezwykłej porze, dobro zwyciężyło zło. Wspólne śpiewanie kolęd wraz z rodzicami było zapowiedzią, że święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż.

Po części artystycznej uczestnicy spotkania częstowali się wypiekami, owocami, napojami. Wspaniały poczęstunek przygotowali rodzice obu klas, za który serdecznie dziękujemy.

W świątecznym nastroju, przy dźwiękach kolęd miło spędziliśmy czas.