Konkurs na logo szkoły

„Tadeusz Kościuszko – bohater, który inspiruje”

Konkurs plastyczny dla uczniów klas IV – VI na logo szkoły noszącej imię Tadeusza Kościuszki.

Logo to symbol graficzny służący do identyfikacji jakiejś instytucji, służy podkreśleniu indywidualności, odróżnieniu się od innych. Ma symbolizować, wskazywać na to, czym zajmuje się dana instytucja.

Twoje logo powinno zawierać element graficzny – symbol odnoszący się do szkoły oraz tego, co kojarzy się z postacią Tadeusza Kościuszki –  i nazwę szkoły.

– format: A4, kształt: dowolny (okrągły, owalny, prostokątny, kwadratowy), praca płaska, technika plastyczna dowolna (praca może być wykonana również na komputerze),

– pracę można wykonać samodzielnie lub w parze (dwie osoby),

– do pracy należy dołączyć krótki opis – wyjaśnienie wybranych przez autora/autorów symboli, kolorów, itd. oraz imię, nazwisko autora/autorów pracy, klasa.

Kryteria oceny: oryginalny pomysł, ciekawe wykorzystanie skojarzenia związanego z życiem Kościuszki, estetyka wykonania

Termin: pracę należy oddać wychowawcy klasy do 10.03.2017 r.

Czekają nagrody!