Turniej siatkówki klas VI o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 64

Po ogromnym sukcesie naszej reprezentacji siatkarzy (zdobycie Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w 2014 roku), polska siatkówka stała się bardzo popularną dyscypliną. Świadczą o tym bardzo dobre wyniki uzyskiwane przez naszych siatkarzy na europejskich parkietach (awans ZAKSY, Resovii i Skry do rundy play-off w tegorocznej Lidze Mistrzów) i nasze szkolne zawody.

Jak co roku, spotkaliśmy się z uczniami klas szóstych na wspaniałej imprezie siatkarskiej, turnieju o puchar pani Dyrektor naszej Szkoły. Spędziliśmy na sali miłe chwile wypełnione emocjami jakie towarzyszą  zawodom sportowym. Zabawa była przednia, a puchar powędrował do rąk  uczniów klasy VI b.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i życzymy powodzenia naszym szkolnym reprezentacjom w turnieju minisiatkówki Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.