Dzień Otwarty dla przedszkolaków

28 lutego 2017 roku do naszej szkoły przybyli niezwykli goście – przedszkolaki wraz z rodzicami. Z tej okazji uczniowie klasy Ia i IIa wystąpili w przedstawieniu „Spotkanie ze smokiem Teodorem” według autorskiego tekstu pani Haliny Kłonicy i Moniki Nodzyńskiej. Przedszkolaki doskonale się bawiły, z  radością uczestniczyły w proponowanej zabawie ruchowej ze śpiewem.

Kolejnym punktem programu było obejrzenie szkoły. Po krótkim „spacerze” maluchy udały się do sali gimnastycznej, gdzie czekało na nie szereg atrakcji.

Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom ze smokiem Teodorem oraz wzięło udział w loterii fantowej. Było to bardzo udane popołudnie, które każdej ze stron przyniosło wiele satysfakcji.