Wydarzenia

Rok 2017/2018

 


Wicemistrzostwo Krakowa w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 


Julia Janiszek, Barbara Sysło, Tomasz Mysza, Grzegorz Prażuch


„Tańczyć każdy może”


W kategorii klas I-III nagrodzono:
I miejsce:
Gabriela Zdzieszek
Aleksandra Robak

I miejsce – uczniowie z SOSW 3 z wolontariuszami z klas 7 z SP 64:
Kamil Dąbrowski
Monika Stokłosa
Zuzanna Wójcik
Gabriela Wychowańska
Weronika Korycka

II miejsce:
Kaja Jałocha
Milena Wójcik

III miejsce:
Martyna Żółtek
Anna Setlak
Ewelina Zgierska

W kategorii klas IV-VII:
I miejsce
Aleksandra Litak
Sandra Michalska

II miejsce
Zuzanna Markielowska
Patrycja Ciapka
Weronika Pieniążek

III miejsce
Weronika Sidor
Julia Hazik


Laureat konkursu: „Krakowska Matematyka”


Mateusz Kruk


Laureat konkursu: „Zielnik artystyczny”


Paulina Charyton


„Mój Kraków”


II miejsce

Patrycja Pach i Oliwia Mężydło, klasa IIIa

III miejsce

Weronika Kaszkowiak i Małgorzata Turko

Wyróżnienie

Anna Zubel, klasa IIIa


I miejsce: Zawody pływackie klas III


Patrycja Pach


Finalista: Małopolski Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych


Antoni Chmiela


Memory Master


Laureat konkursu:
Katarzyna Matoga z kl. VI c

Laureatem II stopnia
Mateusz Kruk z kl. V a

Laureaci III :
Natalia Steczko z kl. V b
Zofia Żebrowska z kl. V c
Karolina Hypki z kl. VI a

Wyróżnieni zostali:
Hanna Kulczyńska z kl. VI c
Jakub Kwiecień z kl. VI c


I miejsce: Turniej piłki nożnej szkół podstawowych Dzielnicy III



I miejsce: Trzeci Krakowski Turniej Świetlic Szkolnych – „Poznaj Szlak Orlich Gniazd”


Małgosia Grabarska, Weronika Samolej, Jakub Kozioł


Wyróżnienie: „Matematyczny spacer po Krakowie”


Katarzyna Matoga, Oliwia Piątek i Wiktoria Wójcik 


Famous People in Britain


I miejsce – Zofia Żebrowska z kl. V c
II miejsce – Julia Zaczek z kl. VI c
III miejsce – Weronika Salawa z kl. V b


‚Najpiękniejsza stacja drogi krzyżowej’


I miejsce – Aleksandra Małecka, kl. IIIc,
II miejsce – Weronika Samolej, kl. IIId,
III miejsce ex aequo – Natalia Pałka, kl. IIb i Hubert Muszyński, kl. IIIb.
Ponadto jury przyznało trzy wyróżnienia za pomysłowość i wkład pracy: Oliwia Burtan, kl. IIIe,
Adam Kiszka, kl. IIIc, Adrian Rokicki, kl. Ic.


Wielkanoc w graficie komputerowej


I miejsce – Katarzyna Matoga  kl. 6c
II miejsce – Patrycja Ciapka kl. 6b
III miejsce – Hanna Kulczyńska kl. 6c


Wyróżnienie: VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii


Julian Masłowski 


Wyróżnienie: „Wiersze i wierszyki”


Weronika Salawa 


III miejsce: Kultura Ludowa


Jan Gospodarek


I miejsce: „Festiwal Pisanek” 


Rodzice i uczniowie z klasy 2a


Konkurs: Flags


I miejsce
Martyna Żółtek klasa I b
Adrian Rokicki klasa I c
Michał Glonek klasa I b
II miejsce
Liliana Kula klasa I a
Wojciech Styczeń klasa Ic
III miejsce
Emilia Samolej klasa Ic
Dominika Samolej klasa Ic

       


Wyróżnienie: „Dlaczego lubię Kraków?”


Paweł Matoga z klasy 2b 


‚W świecie baśni’


Julia Niedziałkowska z klasy 2b 

 


‚Hobbit, czyli tam i z powrotem’


I miejsce: klasa IV a
(Jakub Baran, Maja Dudek, Julia Gutek, Antonina Mitka, Nikola Kaczmarczyk)
II miejsce: klasa VI a
(Nikola Gorczyca, Wiktora Mucha, Julian Masłowski, Mateusz Flis, Norbert Michalski)
III miejsce: klasa V c
(Maria Cerek, Barbara Sysło, Zofia Żebrowska, Patryk Gnieciak, Antoni Białek)


Memory Master


Dyplomy laureata II stopnia odebrali:
Yurii Krywokhyzna – kl. IV b
Mateusz Kruk – kl. V a
Elżbieta Kuś – kl. V c
Zofia Żebrowska – kl. V c
Antoni Chmiela – kl. VI b
Katarzyna Matoga – kl. VI c
Julian Masłowski – kl. VI c
Dyplomy wyróżnienia otrzymali:
Anna Bębenek – kl. IV c
Natalia Powroźnik – kl. V a
Aleksandra Litak – kl. VII c

    


Konkurs ‚Patroni Krakowskich Ulic’


Kategoria plastyczna

Natalia Radwan (kl. VI a ) – II miejsce
Natasza Skrzypnik (kl.VI b) – III miejsce
Nikola Sarkowicz (kl. VI b) – wyróżnienie

Kategoria literacka
Weronika Salawa (kl. V b) – III miejsce
Elżbieta Kuś (kl. V c) – wyróżnienie

    


Laureaci konkursu ‚Rzymianie atakują’


Oliwia Grudnik

Nikodem Stefańczyk

Julia Chorabik

Aleksander Ciarka

      


Boże Narodzenie w grafice komputerowej


I miejsce – Katarzyna Matoga 6c
II miejsce – Wiktoria Wójcik 6c
III miejsce – Hanna Kulczyńska 6c


III miejsce: Mistrzostwa Krakowa w Mini Koszykówce


 


Wyróżnienie„Patroni krakowskich ulic”


Natalia Radwan


I miejsce: Halowy turniej piłki nożnej



Kwalifikacje do etapu rejonowego


Małopolski Konkurs Matematyczny 2017/2018

Bartosz Szymański

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego 2017/2018

Antoni Chmiela

Kacper Solarek

Karolina Hypki

     


Konkurs na najpiękniejsza kartkę bożonarodzeniową 


I miejsce
Hubert Piątek

II miejsce
Julia Kamińska-Stachowicz
Anna Setlak

III miejsce

Wiktoria Hajdus
Sandra Pindel
Zuzanna Więckowska

Wyróżnienia
Liliana Kula

Martyna Żółtek

      


Mini playback show


I miejsce – Trzy siostry: Emilia, Dominika i Weronika Samolej.
II miejsce ex aequo zajęły dwa zespoły:
Martyna Żółtek, Ewelina Zgierska, Ewa Zaczek

oraz Omayma Hamla, Jagoda Barańska, Maja Basta
III miejsce –
Sylwia Chmura


Laureaci Mikołajkowego Dyktanda z języka francuskiego


I m-ce Kamil Brewka kl. VII c
II m-ce Zofia Ogórek kl. VII b

Laureaci konkursu Irregular Verbs Champion


I miejsce
Antoni Chmiela
II miejsce
Julia Janiszek
III miejsce

Karolina Woźniak

Wyróżnienia
Karolina Hypki
Natalia Nowak
Natalia Migas
Natalia Szołdra

 


Laureaci konkursu ‚Spelling Bee’


 

Weronika Sidor klasa 4a
Hanna Wasiluk klasa 4a
Barbara Dębska klasa 4a
Yurii Kryvokhyzha klasa 4b
Natalia Kohut klasa 5c


II miejsce: Jesienny Turniej Koszykówki mieszanych szkół podstawowych o Puchar Przewodniczącej Rady Dzielnicy III



„Popisz się talentem 2017”


Wyróżnienie Michała Słoty z klasy IIIa

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme