Wydarzenia

Rok szkolny 2016/2017

 

 


Tapeta komputerowa: „Bezpieczeństwo w sieci”


Magdalena Konecka


Konkurs języka angielskiego „Memory Competition”


I miejsce – Aleksandra Basta klasa 3b

II miejsce – Radosław Brunowski klasa 3b

III miejsce – Michał Toński  klasa 3c

– Yurii Kryvokhyzha klasa 3d

– Weronika Sidor  klasa 3d


Konkurs fotograficzny „A tu zima i mróz trzyma”


I miejsce:

Omayma Hamla kl. IIc

Bartek Mazurkiewicz kl. I b

Hubert Muszyński kl. II b

II miejsce:

Mateusz Garbień kl. IIc

Gabriela Kaczyńska kl. I b

Franciszek Prażuch kl. II b

III miejsce:

Weronika Jezierska kl. III d

Hubert Szubryt kl. IIc

Milena Wójcik kl. Ia


Laureat III Krakowskiego Konkursu Języka Angielskiego
o Puchar Przewodniczącej Rady Dzielnicy II


Kacper Fall


II miejsce – „Jesiennego Turnieju Koszykówki Drużyn Mieszanych
o Puchar Przewodniczącej Dzielnicy III”



Konkurs literacko-plastyczny „List do Mikołaja”


I miejsce

Oliwier Kuprianowicz – kl.Ia

Karolina Kuśmierz – kl.IIa

Julia Gurda – kl.IIe

II miejsce

Maja Plata – kl.IIa

Julia Pawłowska – kl.IIe

Agata Berlińska – kl.IIe

III miejsce

Aleksandra Bik – kl.Ia

Aleksandra Robak – kl.IIb

Bartek Stańczyk – kl.IIe

Wyróżnienia

Natalia Pałka – kl.Ib

Zofia Gzyl – kl.IIa

Hubert Muszyński – kl.IIb

Martyna Strzenecka – kl.IId

I miejsce – Bartek Wawrzyński – kl. IIIa

II miejsce – Wiktoria Jarzyna – kl. IIIb

III miejsce – Daria Sromek – kl. IIIc

Wyróżnienia

Julia Ohnista – kl. IIIa

Katarzyna Radwańska – kl. IIIc

Wiktor Pracownik – kl. IIIc

Antonina Mitka – kl.  IIId

Maja Basta – kl. IIc


Laureatki konkursu Boże Narodzenie w grafice komputerowej


 Patrycja Rosiek 4a, Katarzyna Matoga 5c, Maja Ciszewska 6a


„Przyczyny powstawania pożarów”


I miejsce – Anna Drążek 4c
II miejsce – Nikola Bobola 4b
III miejsce – Barbara Sysło 4c


Laureatka konkursu „Strażnicy pamięci”


Gabriela Kaczyńska z klasy 1b


„Szopki Prądnickie”


I miejsce klasa II b:

Wiktora Banachowicza, Martyny Charyton, Michała Kłosowskiego, Krystiana Lebiedowicza, Jana Maryniaka, Huberta Muszyńskiego, Franciszka Prażucha, Jagody Ptak, Aleksandry Robak, Bartłomieja Stycznia, Bartosza Sysło, Laury Tadajewskiej, Krystiana Wodzyńskiego, Bartłonieja Zdzieszek i Gabrieli Zdzieszek

Wyróżnienie klasa II e:

Julii Gurdy, Agaty Berlińskiej i Michała Chmiela.


II miejsce w konkursie „Marzenia małe i duże”


Aleksandra Litak

 


Konkurs ortograficzny z języka angielskiego 


Klasy IV:

I miejsce – Zofia Żebrowska IV c

II miejsce – Mateusz Kruk IV a

III miejsce – Julia Knapik IV a

Klasy V:

I miejsce – Antoni Chmiela V b

II miejsce – Julian Masłowski V c

III miejsce – Natasza Skrzypnik V b

Klasy VI:

I miejsce – Kacper Fall VI c

II miejsce – Antoni Kucharek VI b

III miejsce – Kamil Maciaś VI b


I miejsce w konkursie plastycznym „Patroni naszych ulic”


Gabriela Kaczyńska z klasy 1b


„Czytam, rysuję i segreguję”


I miejsce zajął Bartłomiej Stańczyk z klasy Ie

II miejsce zdobył Franciszek Prażuch z klasy IIb

II miejsce przypadło klasie IIc

nagroda dla klasy IIa


  I miejsce: w konkursie literacko – plastycznym 

„Mam przyjaciela z innego kraju” w kategorii: prace literackie


Wiktor Wędzicha

20161108_173805

 


„Twórczość Ewy Szelburg – Zarembiny”


  • Konkurs recytatorski – kl. I

I miejsce – Natalia Pałka 1 b

II miejsce  – Dominika Ramus  1a, Paulina Antowska  1b

III miejsce  – Julia Niedziałkowska 1b

  • Konkurs Pięknego Czytania

Klasy II

I miejsce – Krystian Wodzyński  kl.2b

II miejsce – Małgorzata Grabowka  kl.2d,

III miejsce – Małgorzata Plata  kl.2a, Omayma Hamla  kl.2c

Klasy III

I miejsce – Aleksandra Basta kl. 3b, Oliwia Cora kl.3a

II miejsce –  Radosław Brunowski kl. 3b, Mateusz Fugiel kl. 3d

III miejsce – Oliwia Grudnik kl.3c, Antonina Mitka kl. 3d

Wyróżnienie otrzymali: Ariefiew Daniłł  kl. 3a, Korneliusz Bem kl. 3c

  • Konkurs plastyczny kl. I-III

I miejsce – Szymon Field kl. Ib, Yurii Krywokhyzha kl. 3d

II miejsce – Weronika Sidor kl.3d

III miejsce – Anna Bober kl.3d


Krakowska Matematyka


Najlepsze wyniki na poszczególnych poziomach w szkole uzyskali:

Z klas czwartych:

Kruk Mateusz – klasa 4a

Pomorska Natalia – klasa 4a

Steczko Natalia – klasa 4b

Mucha Mateusz – klasa 4c

Z klas piątych:

Dragun Kaja – klasa 5b

Piątek Oliwia – klasa 5c

Matoga Katarzyna – klasa 5c

Masłowski Julian – klasa 5c

Ciećkiewicz Piotr – klasa 5c

Chmiela Antoni – klasa 5b

Z klas szóstych:

Zuzanna Kuś – klasa 6 c

Bartosz Szymański – klasa 6 b

Antoni Kucharek – klasa 6 b


I miejsce: Krakowski Konkurs Wiedzy o Ochronie Przeciwpożarowej


Grzegorz Prażuch z klasy 4b


Tapeta komputerowa mojej szkoły


I miejsce –  Maja Ciszewska z kl. 6a
II miejsce – Wiktor Jezierski 6a
III miejsce – Aleksandra Frania 6c


„Tajemnice mojego miasta”


I miejsce:

Weronika Korycka, Julia Kowalska i Veronika Permamedova

IV miejsce:

Maja Ciszewska, Aleksandra Głąb, Zuzanna Wójcik

 


I miejsce: „Zdrowy Oddech”


Kevin Babicz klasa VI B, Anna Nawrocka klasa VI B, Aleksander Romański Klasa VI B oraz Bartosz Szymański klasa VI B

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme