Wydarzenia

Wydarzenia

Ninateka
Na stronie Ninateki uczniowie z klas młodszych będą mogli posłuchać fragmentów opowiadań z przeróżnych książek z cyklu „Czytanie przed spaniem”.
Jest tam dostępna m.in. historia o małym, sympatycznym prosiaczku i jego kochających rodzicach autorstwa Wojciecha Widłaka „Wesoły Ryjek”, czy opowieść Renaty Piątkowskiej „Ciekawe co będzie jutro”, w której przedstawiony jest świat widziany oczami kilkulatka, cieszącego się, że jutro też jest nowy dzień i wiele może się wydarzyć.
Na tej stronie można obejrzeć także filmy na podstawie Trylogii Henryka Sienkiewicza, spektakle, czy posłuchać rozmów o filmie i literaturze.
https://ninateka.pl/vod/ksiazki-czytane?category=1429


Pszczoły, jakich nie znamy – warsztaty
21 kwietnia o godzinie 18:00 odbędą się warsztaty online dla dzieci pt. „Pszczoły, jakich nie znamy”.
Pasieka Smakulskich podzieli się z nami wieloma informacjami z pszczelego świata takich jak istnienie gatunków pszczół, które nie żądlą, czy sekretami pszczół samotnic. Na warsztatach zobaczymy także,
jak wygląda domek dla pszczół z trzciny i kartonika po mleku, a także dowiemy się, gdzie mieszkają „dzikie” pszczółki i czym różnią się od tych żyjących w ulach.
Poniżej znajduje się zarówno link do wydarzenia, jak i link do zapoznania się z działalnością Pasieki Smakulskich. Zapraszam na naukę przez zabawę!
https://www.facebook.com/events/136058811805801/
https://pasiekasmakulskich.pl/dzialalnosc-edukacyjna/

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme
Skip to content