Wydarzenia

Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami

Rok 2015/2016

 


II miejsce: Mistrzostwa Krakowa Szkół Podstawowych w gimnastyce artystycznej

i estetycznej


2016-06-25 13.45.11

Sandra Michalska, Karolina Stefanik, Zuzanna Kuś, Aleksandra Litak

 


 

I miejsce: Mistrzostwa Dzielnicy III w piłce nożnej


 

sdr


 III miejsce : Ogólnopolski konkurs „Kartka dla Ciebie”


 

Karolina Kuśmierz

20160621_080926

 


I miejsce w Krakowie: Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym


 

Zuzanna Kuś,

Aleksandra Stępniak,

Jakub Pomorski,

Mikołaj Staromłyński

WP_20160615_13_11_24_Pro

 


Wyróżnienie: Ogólnopolski konkurs j. angielskiego „Memory Masters”


 

Kamil Maciaś 

Natalia Kukla

 

 

 


 Laureaci: Ogólnopolski konkurs j. angielskiego „Memory Masters”


 

Katarzyna Matoga

Maja Ciszewska 

Aleksandra Litak 

Aleksandra Frania 

Magdalena Nesterak 

Kacper Fall 

Dagmara Grzonka 

Natalia Migas 

Martyna Ptaszek 

Jakub Kempowski 

Julia Olszanecka 

 

 

 


Wyróżnienie: Wojewódzki konkursu wiedzy o Krakowie „Krakus”


Zofia Semczyszyn

Semczyszyn Z

 


 II miejsce: Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Janusz Meissner – pisarz i pilot”.


Dagmara Grzonka Grzonka Dagmara1

 


II miejsce:  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Mój szkolny kolega z misji” zorganizowany przez Dzieło Pomocy „Ad Gentes”.


 

Maja CiszewskaMaja1

 


 III miejsce: Międzyszkolny Konkurs „Kartka wielkanocna dla żołnierzy Wojsk Specjalnych”.


Michał Okrajek

20160429_111629

 


 Laureatki: Małopolski Konkurs Plastyczno – Literacki „Piszą poeci, ilustrują dzieci”.


Maja Ciszewska, DSC05625

Martyna Tuleta,

Celina Wojtanowska

 


Finalistka: Małopolski Tematyczny Konkurs Programistyczny „Małopolski Baltie 2016


 

Zofia Semczyszyn  Zosia S.

 


 III miejsce: Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”


 

Paweł Żarnowski P.Żarnowski

 


 

 I miejsce: Ogólnopolski konkurs plastyczny „Chmurka Maja”.


 

Maja CiszewskaMaja


Wyróżnienie: Ogólnopolski konkurs plastyczny „Chmurka Maja”.


Nikola Kuśnierczyk Kuśnierczyk Nikola

Izabela Grudzień 

ChmurkaMaja

Martyna Rys Rys Martynka

 


   I miejsce: Międzyszkolny konkurs plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa dla Żołnierzy Wojsk Specjalnych”


Michał Okrajek20160203_080544

 


Laureat II stopnia: Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Memory Master”.


 

 

Aleksandra Litak 
Kuś Z, Litak A, Nesterak M

Maja Ciszewska  Ciszewska M

 

Jakub Kempowski Kempowski Jakub

 


Laureat III stopnia: Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Memory Master”.


Natasza Skrzypnik  Skrzypnik Natasza

Katarzyna Matoga  Matoga Kasia
Antoni Chmiela Masłowski J, Skrzypnik N, Chmiela A

Aleksander Romański Romanowski

Celina Wojtanowska 

Wojtanowska Celina


 

 Wyróżnienie: Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Memory Master”.


 

Zuzanna Kuś

Kuś Z,
Magdalena Nesterak Kuś Z, Nesterak M
Kamil Maciaś Maciaś K, Romanowski A, Fall K


I miejsce: Festiwal Małych Form Teatralnych


Klasa 4b 

20151218_19

 


Finalistka: Małopolski Konkurs Humanistyczny


Maja Ciszewska

Ciszewska M

 


Wyróżnienie: Wojewódzki konkurs literacki „Przeszłość nie jest krainą, którą tak łatwo opuścić. Literackie wspomnienie z historii mojej rodziny”.


Veronika Permamedova

Permamedova Weronika

 


 Wyróżnienie: Międzyszkolny konkurs plastyczny „Świąteczne karteczki”


Zofia Gzyl 20151222_082140


 II miejsce: Mistrzostwa Dzielnicy III w piłce siatkowej


20160115_112316

 


  II miejsce: Krakowski konkurs „Patroni naszych ulic”


Paulina CharytonCharyton Paulina

 


 II miejsce: Mistrzostwa Dzielnicy III w koszykówce drużyn mieszanych


20151103_104605

 


 III miejsce: Krakowski Konkurs Wiedzy o Ochronie Przeciwpożarowej


Julian Masłowskilaureat_julek

 


 I miejsce oraz wyróżnienie: Konkurs organizowany przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich pt.: „Małopolska w literaturze, literatura w Małopolsce”


Michał Chmiel – I miejsce

Hubert Muszyńsk – wyróżnienie 

rozstrzygnięcie konkursu3


II miejsce: Ogólnopolski konkurs plastyczny pod patronatem Nadleśnictwa Niepołomice „Jesienne duszki i leśne skrzaty”.


Patrycja Pach 

P1040910

 


  III miejsce: Międzyszkolny konkurs recytatorski dla świetlic szkolnych „Z krainy czarów nie wagaruj”


Oliwia Cora DSCN1421

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme