Wydarzenia

Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami

Rok 2013 / 2014

 


 Finalistka: Małopolski Konkurs Humanistyczny


Zuzanna GargolGargol Zuzia 1

 

 

 

 


 

 I miejsce Mistrzostwa Krakowa w biegach przełajowych (chłopcy kl. 6)


Patryk KrólPatryk

 

 

 

 

 


II miejsce: Krakowski Konkurs Literacko – Plastyczny „A ja wolę moją Mamę”


Piotr GłuchowskiGluchowski Piotr

 

 

 

 

 

 


 II miejsce „Turniej koszykówki o Mistrzostwo Dzielnicy Drużyn Mieszanych”


Dziewczęta :
Natalia Kacprowicz
Magdalena MazurekTurKos1
Milena Duran
Aleksandra Bólad
Julia Majocha
Oliwia Różniatowska
Chłopcy :
Patryk Król, Robert Dzięgiel, Dawid Niemiec
Piotr Fall, Radosław Szczepański, Piotr Cebularz


VII miejsce Mistrzostwa Krakowa w halowej piłce nożnej


Król Patryk
Różniatowski Patryk
Kieś Erykhalowa PN
Cebularz Piotr
Majewski Wiktor
Kaliciak Bartosz
Dzięgiel Robert
Niemiec Dawid
Bańdo Damian
Tuleta Michał

 


III miejsce: Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Kulturze Ludowej pod patronatem Muzeum Etnograficznego


Zuzanna Mularczyk, KonLit1

Mateusz Werszner,

Jakub Mól

 

 

 


 Wyróżnienie: Małopolski Konkurs „Pięknego czytania’, którego organizatorem było Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich


Julia Humeniuk PieCzy2

 

 

 

 

 


III miejsce: Międzyszkolny Konkurs Literacki „Cudowny Świat Baśni”


Zuzanna Mularczyk  KonWys5

 

 

 

 

 


 III miejsce: Ogólnopolski Konkurs Rękodzieła Artystycznego „Upominek dla Zwierzaka”


Bartłomiej KujawskiMojKra4

 

 

 

 


II miejsce: Międzyszkolny konkurs plastyczny „Moja Szkolna Biblioteka”. Organizatorem było Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich


Maja CiszewskaSzkBib2

 

 

 

 

 


II miejsce Turniej siatkówki o Puchar Konsula Honorowego Królestwa Daniii


Natalia Kacprowicz, Aleksandra Bólad, Julia Majocha,TurSia1
 Milena Duran, Oliwia Różniatowska, Izabela Głowacka
 Anna Ciećkiewicz, Nina Ferdek, Zuzanna Mularczyk
Izabela Pracownik

 

 


Wyróżnienie: Międzyszkolny Konkurs „Wyspiański”


Zuzanna Mularczyk,

Aleksandra Stępniak,

Mateusz Werszner,

Jakub Wieczorek

 

 

 


Finaliści, laureaci: Międzyszkolny Wojewódzki  Konkurs Pięknego Słowa „Mój

Kraków”.


MojKra2MojKra1

Alicja Budzińska,

Bartłomiej Kujawski

Jakub Styczeń

 

 


 III miejsce Turniej siatkówki o Mistrzostwo III Dzielnicy


Milena Duran,Natalia Kacprowicz, Julia Majocha,

Magdalena Mazurek, Aleksandra Bólad,TurSia2

Izabela Głowacka, Wiktor Majewski, Robert Dzięgiel, 

Piotr Cebularz, Radosław Szczepański.

 

 

 


Wyróżnienie: Wojewódzki Konkurs Literacko Historyczny pod patronatem Kuratorium Oświaty w Krakowie „Przeszłość nie jest krainą, którą tak łatwo opuścić. Literackie wspomnienia z historii mojej rodziny”


Zuzanna Mularczyk KonLit1

Kacper Bieńczycki

Mateusz Werszner

Emilia Komaniecka

 

 


III miejsce Indywidualne Mistrzostwa Krakowa w Tenisie stołowym


Jakub BieńczyckiMisKra1

 

 

 

 


Wyróżnienia „Znani i nieznani patroni ulic Dzielnicy III Prądnik Czerwony”.

Konkurs organizowany przed śródmiejską Bibliotekę Publiczną, Radę Dzielnicy III, pod patronatem Muzeum historycznego Miasta Krakowa oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego.


Natalia Pomorska, Natalia Powroźnik ZnaPat2

Maja Moskała, Oliwia Sokół
Matylda Antowska, Iza Grudzień
Patrycja Ciapka, Wiktoria Mucha

Kasia Matoga, Martyna Ptaszek

Julia Sarzyńska, Emilia Piotrowicz

Kevin Babicz,  Celina Wojtanowska

Oliwia Figiel, Marta Langer, Kalina Szydło, Izabela Pracownik, Amelia Goleniec

 


V miejsce (laureat) Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie, Fundacja „Panteon Narodowy” oraz Stowarzyszenie Polonistów działające przy Wydziale Polonistyki UJ.


Izabela Rys Iza Rys

 

 

 

 

 

 


V miejsce Drużynowe Mistrzostwa Krakowa w Tenisie stołowym


Milena DuranMisTen2

Izabela Głowacka

 

 

 


II miejsce Międzyszkolny konkurs plastyczny „Baśnie z całego świata”


Ewa Nawrocka  Nawrocka Ewa

 

 

 

 

 


  IV miejsce Krakowski Turniej „Tajemnice mojego miasta”


– Ania Ciećkiewicz tajemnice mojego miasta
– Iza Głowacka
– Ola Bólad
– Oliwia i Karolina Filas
– Milena Duran

 

 


V miejsce  Mistrzostwa Krakowa w koszykówce chłopców


P.Król, R.Dzięgiel, P.Fall, D.Niemiec, K.Bieńczycki,Kosz2

P.Cebularz, S.Wiśniewski, W.Majewski, Ł.Klocek, 

J.Bieńczycki,J.Pawłowski,D.Bańdo

 

 

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme