Wydarzenia

„ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY”

„ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY”

Rok 2011 / 2012


 Finaliści: Międzyszkolnego Turnieju „Prawo i My”


Wera Jelonek, Oliwia Prochowska i Adam SuskiPraImy2

PraImy4

 

 

 

 

 

 


 

I miejsce: Międzyszkolny Turniej Tenisa stołowego


Nikodem PerekTurTen3.

 

 

 

 

 


Laureaci: Wojewódzki Konkurs Literacko – Plastyczny „Legendy Krakowskie”


 Bartłomiej Krzemyk, Aleksandra Roman LegKra3
Natalia Szczepańska
Aleksandra Wesołowska
Jakub Hotloś

 

 

 


 II miejsce: Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym


Joanna Babińska, Michał Bartków i Rafał Boruszewski BezDro2.

BezDro1.

 

 

 

 

 

 


III miejsce: Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Say it”


Tadeusz Fall   SayIt5

 

 

 

 

 

 


I miejsce oraz wyróżnienia: Międzyszkolny Konkurs zorganizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną „Drzewo recenzji – warto czy nie warto przeczytać”


I miejsce – Celina Wojtanowska

wyróżnienia: Jakub Kosierkiewicz, Jakub Kempowski, Dominik Płachta

 

 


Laureat: : Międzyszkolny Konkurs Literacki „Bohater jakiego nie było”


Grzegorz Dębski BohJak1

 

 

 

 

 


I miejsce: Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Literacki


Magdalena Nesterak oraz Bartłomiej Kujawski MojMam1

 

 

 

 

 


Laureatka: Wojewódzki Konkurs Biblijny


Aleksandra Wesołowska OlaWes2

 

 

 

 

 


 

 

  II miejsce: Międzyszkolny Turniej Siatkówki chłopców o Mistrzostwo Dzielnicy III


MATWIEJKÓW BARTOSZ, NICPOŃ TOMASZ, WOŹNIAK MACIEJ, TUREK MATEUSZ, MADEJ MATEUSZ, KUCZKOWSKI PATRYK, BARTKÓW MICHAŁ, ANTOLAK GRZEGORZ, PIETRAS KEVIN, SOWA MIŁOSZ  TurSia1.

 

 

 

 

 

 


II miejsce oraz wyróżnienie: Międzyszkolny Konkurs Literacki organizowany przez Muzeum Historyczne miasta Krakowa


II miejsce – Szymon KozikMojKra1.

wyróżnienie – Jakub Styczeń

 

 

 


Wyróżnienie: Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel z ulubionej książki”


Wiktoria Mężydło MojKsi1

 

 

 

 


III miejsce oraz wyróżnienie: Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Witraż”


III miejsce Anna MajerczykAnia Majerczyk i Natalia Szczepańska

wyróżnienie Natalia Szczepańska 

 

 

 

 


  I miejsce: Międzyszkolny Turniej Siatkówki drużyn mieszanych

o Puchar Rady Dzielnicy III


DZIEWCZĘTA : Joanna Babińska, Aleksandra Kacprowicz, Anna Majerczyk, Paula ślusarczyk, Aleksandra Kocoń, Angelika Grabowska, Anna Janasz, Małgorzata Maryniak, Julia Dajtrowska
CHŁOPCY : Michał Bartków, Rafał Boruszewski, Kevin Pietras, Jakub Slusarczyk, Grzegorz Dębski, Nikodem Perek, Mateusz Radko, Michał Krzysztyński, Michał Mazurek TurSia1..

 

 

 

 

 


I, II, III miejsce: Międzyszkolny konkurs fotograficzny „Zimą malowane”


 I Miejsce: Anna Majerczyk, Oliwia Prochowska, Zuzanna Mielniczek, Julia Majocha

II Miejsce: Natalia Żołdak, Paulina ZZimMal9awada, Katarzyna Kurbiel 

III miejsce: Natalia Nesterak, Aleksandra Zdybał, Paula Ślusarczyk, Adam Duda , Adrianna Wiatrowska, Aleksandra Jakubczyk, Małgorzata Maryniak   

 


 Wyróżnienie: Międzyszkolny Konkurs wiedzy o mitologii i antyku


Szymon Urban  SzyUrb1

 

 

 

 

 


IV miejsce: Drużynowe Mistrzostwa Krakowa w Tenisie stołowym


Nikodem PerekTenSto1

Jakub Bieńczycki

 

 

 


  II miejsce: Międzyszkolny Turniej Koszykówki o Mistrzostwo Dzielnicy III


DZIEWCZĘTA : ŚLUSARCZYK PAULA, KACPROWICZ ALEKSANDRA,MAJERCZYK ANNA, BABIŃSKA JOANNA, GRABOWSKA ANGELIKA, PADOŁ KAROLINA, DAJTROWSKA JULIA, WIATROWSKA ADRIANNA TurKos2
CHŁOPCY : WOŹNIAK MACIEJ, BARTKÓW MICHAŁ, MATWIEJKÓW B
ARTOSZ, NICPOŃ TOMASZ, MADEJ MATEUSZ, KUCZKOWSKI PATRYK, TUREK MATEUSZ, PIETRAS KEVIN, SOWA MIŁOSZ

 


Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme