Wydarzenia

Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami

Rok 2012 / 2013

 


II miejsce: Mistrzostwa Krakowa w Piłce Nożnej chłopców


Grzegorz Dębski, Eryk Kieś, Patryk Różniatowski, Jakub Ślusarczyk, Kacper Grążka, Nikodem Perek, Robert Dzięgiel, Mateusz Radko ,  Michał Krzysztyński, Sylwester Spyt, Daniel Wiśniewski Pilka14

 

 

 

 

 


 I miejsce: Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej chłopców im. T. Kusia


Grzegorz Dębski, Jakub Ślusarczyk, Kacper Grążka, Nikodem Perek, Sylwester Spyt, Daniel Wiśniewski, Marek Cichy, Patryk Król, Szymon KPilKop1ozik, Piotr Głuchowski

 

 

 

 


II miejsce w drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt

Rejonu Kraków – Śródmieście


Kamila Nechajewicz, Aleksandra Rewilak

 


  I miejsce Indywidualny i drużynowy Turniej Tenisa Stołowego chłopców

Rejonu Kraków – Śródmieście


Nikodem Perek (indyw.)TenSto5.

Nikodem Perek, Jakub Bieńczycki (druż.)

 

 

 


Laureatka: Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Literacki „Legendy Krakowskie”


Aleksandra Roman  LegKra4

 

 

 

 

 

 

 


II miejsce: Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim


Sebastian KlikSebKli6

 

 

 

 


 

I miejsce Mistrzostwa Krakowa w Narciarstwie Alpejskim chłopców


Sebastian KlikSebKli1

 

 

 

 

 


 

V miejsce: Wojewódzki Konkurs „Prawo i My”


Adam Duda,PraImy6

Adrian Poradzisz,

Aleksandra Kasperczyk

 

 


II miejsce: Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Say it”


Tadeusz FallSayIt4

oraz

Bartosz Gębski

 

 


 

I miejsce: Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w kat. 12-13


Kamila Nechajewicz, Kacper WośTurTan3

 

 

 

 

 


II miejsce: Międzyszkolny Konkurs „Bezpiecznie na drodze”


Patryk Mazur BezDro1 BezDro2

 

 

 

 

 


II miejsce: Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Etnograficzny „Wycinanka, wystrzyganka ludowa”


Zuzanna Mielniczek WycLud1

 

 

 

 


Laureatka: Międzyszkolny Konkurs Literacko – Plastyczny „Piszą poeci – ilustrują dzieci”


Aleksandra Roman  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 


I miejsce: Międzyszkolny Krakowski Konkurs Literacki „Moja przygoda w kosmosie”


Adam Duda PrzKos1

 

 

 

 

 


 

I miejsce: Mistrzostwa Krakowa w drużynowym Tenisie Stołowym chłopców


Nikodem Perek, Jakub BieńczyckiTenSto5

 

 

 

 

 


 

IV miejsce: Mistrzostwa Krakowa w drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt


Alicja Matera, Kamila NechajewiczTenSto4

 

 

 

 


Laureat:  Międzyszkolny Konkurs Kuratoryjny „Wielcy Polacy – wybitni dowódcy”


Jakub Mól Mól Kuba 2

 

 

 

 


II miejsce Krakowski Festiwal Piosenki Dziecięcej


Zespół wokalny SP 64 „Joanki” RozJoa1

 

 

 

 


Finalista: Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego „Marzenia”


Adam Duda KonHum1

 

 

 

 


Nagroda Publiczności: Międzyszkolny Konkurs Literacko – Plastyczny

„Loty w kosmos”


Karol Dziadecki LotKos0

 

 

 

 


I, II, III miejsce Międzyszkolny Konkurs „Kraków Wyspiańskiego to mój Kraków”


I m-ce Małgorzata Maryniak, Zuzanna StrugaczKraWys2

II m-ce Aleksandra Roman, Adam Duda

III m-ce Karol Dziadecki

Wyróżnienie: Julia Skrzypek

 

 

 


 

 

III miejsce  Mistrzostwa Krakowa w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego chłopców


Nikodem PerekTurTen3

 

 

 

 


IV miejsce Mistrzostwa Krakowa w Koszykówce chłopców


Grzegorz Dębski, Jakub Ślusarczyk,  Nikodem Perek, MatKraOli3eusz Radko ,  Michał Krzysztyński, Sylwester Spyt, Daniel Wiśniewski, Bartosz Gębski, Marek Cichy

 

 

 

 


 

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme