Wydarzenia

„ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY”

„ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY”

Rok 2014 / 2015

 


I miejsce: Turniej Piłki Nożnej drużyn mieszanych

o Mistrzostwo Dzielnicy III 


20150611_132112

 

– dziewczęta : Julia Zgorzelska, Dominika Sak, Natalia Garga, Milena Kmiotek, Julia Jewuła, Maja Mysza, Julia Fil, Zofia Wachowska,

– chłopcy : Jakub Cholewa, Mikołaj Tylek, Sebastian Mulewicz, Mikołaj Kociołek,  Dominik Niemiec, Ksawery Banach, Krzysztof Wiatrowski, Jakub Bieńczycki.


 Laureaci II i III stopnia: Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Memory Master”


Jakub Kempowski kl. 5b – Laureat II stopnia20150325_125330Laureatki III stopnia:

Maja Ciszewska – kl. 4a, 20150331_110445

Izabela Pracownik – klasa 6b,

Wiktoria Mężydło – klasa 5b.

 

 


 III miejsce:  Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakus”


Piotr Janasz kl. 6b Wojcik A., Janasz P


II miejsce: XI Turniej Piłki Nożnej im. Tadeusza Kusia


Arkadiusz Bęben, Kamil Korcz, Eryk Kieś, Mikołaj Kociołek, Sebastian Mulewicz, Radosław Szczepański, Jakub Cholewa, Kacper Solarek, Wiktor Surma.20150530_142155

 


Wyróżnienie: Międzynarodowy Konkurs ” Kangur Matematyczny”


Natalia Steczko, Elżbieta Kuś, Natalia Pomorska, Mateusz Kruk, Julia Mycek z klasy drugiej;

Steczko N. Kuś E. Pomorska N. Kruk MMycek Julia

 

Katarzyna Matoga, Bartosz Szymański;

Matoga Kasia

Szymański B

 

Paweł Żarnowski, Zofia Semczyszyn

Semczyszyn Zosia i Żarnowski Paweł

 

 

 

 


Nagroda główna: Ogólnopolski Konkursie Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik”


 

Julia Mycek kl. 2b Mycek Julia

 

 

Steczko N

Natalia Steczko kl. 2b

 

 

 


 II miejsce: Mistrzostwa Krakowa w Gimnastyce Artystycznej


 

gimnastyka artystyczna

 

Aleksandra Litak, Zuzanna Kuś, Karolina Stefanik, Sandra Michalska


 Wyróżnienie: Krakowski Konkurs Ekologiczny

 „Zrób coś przydatnego z niczego”.


P1250365

Amelia Oryl


Wojewódzki Konkurs Literacko – Plastyczny 

„Piszą poeci – ilustrują dzieci”.


I m-ce CelFil Juliaina Wojtanowska Wojtanowska C. Oryl A
II m-ce Julia Fil
wyróżnienie Amelia Oryl 

 

 

 


Międzyszkolny Konkurs Literacki „Cudowny Świat Baśni”


20150413_124102

Wyróżnienie: Aleksandra Litak                   IV miejsce: Zuzanna Kuś

 


Finalistki: Małopolskiego Konkursu Humanistycznego


Izabela PracownikIza Marta

Marta Langer

 

 

 

 

 

 


Wyróżnienie: Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy MultiTest


Magdalena NesterakDSC_0711

Alicja Budzińska

 

 

 

 


III miejsce Wojewódzki konkurs Literacko – Historyczny „Przeszłość nie jest krainą, którą tak łatwo zapomnieć”. Konkurs pod patronatem Kuratorium Oświaty w Krakowie.


DSC_0712Maja Ciszewska

 

 

 

 

 

 


Wyróżnienie: Wojewódzki konkurs literacki „100 lat temu w mojej miejscowości”


Zuzanna WójcikKonHis4

Michał Sobczak

 

 

 

 

 


 Wyróżnienie: Międzyszkolny konkurs literacko – plastyczny „Bohaterowie walk o niepodległość w nazwach ulic miasta Krakowa”


Mikołaj GlixeliBohWal1

Mateusz Dziadecki

Kacper Kieszkowski

Maja Moskała

Natalia Pomorska

Maria Jędrychowska

Wiktoria Kania

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme