Od dzisiaj do końca maja zapraszamy wszystkich dobrego serca do wsparcia Hospicjum Świętego Łazarza w Krakowie. Codziennie na dużej przerwie przedstawiciele Samorządu Szkolnego i Wolontariatu naszej szkoły zbierać będą do puszki pieniądze, jako wsparcie dla Hospicjum, w zamian każdy darczyńca otrzyma przypinkę żonkila, symbolu akcji. W tym jubileuszowym roku, w październiku uczniowie naszej szkoły posadzili wzdłuż sali gimnastycznej od strony orlika 200 cebulek żonkili, symbolu Hospicjum. Dzisiaj oczy nasze cieszą pięknie zakwitłe kwiaty, dlatego kontynuując naszą akcję wsparcia rozpoczynamy ... Czytaj dalej
Miesiąc: Kwiecień 2022
Mistrzostwa Dzielnicy III w tenisie stołowym
31 marca odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Dzielnicy III w tenisie stołowym. Wzięły w nich udział cztery szkoły: SP2, SP95, SP114 oraz organizator – SP64.
... Czytaj dalejPoczet Sztandarowy
29 marca 2022 Poczet Sztandarowy naszej szkoły wraz z opiekunem uczestniczył w uroczystym przeniesieniu prochów Krzysztofa Pendereckiego w Panteonie Narodowym w Krakowie w Kościele Św. Piotra i Pawła przy ulicy Grodzkiej. Nasi uczniowie wraz z innymi pocztami Sztandarowymi krakowskich szkół oddali w ten sposób hołd wielkiemu Polakowi. Wielkiemu kompozytorowi który uczył, że muzyka jest mową dźwięków, która uczy i zmienia na lepsze życie człowieka.
... Czytaj dalejKonkurs „Easter”
Z okazji Świat Wielkanocnych w naszej szkole został zorganizowany konkurs z języka angielskiego ‚Easter’.
Oto wyniki:
Krakowska Matematyka
W czwartek 24 marca 2022 r. dziesięciu uczniów z klas: 5b, 5c, 6a i 6b
wzięło udział w etapie szkolnym konkursu Krakowska Matematyka 2021/2022.
Najlepszy wynik uzyskał Wojciech Styczeń z 5c – 19/20 punktów. Na drugim
miejscu jest Franciszek Kwiatek z 5c, a na trzecim miejscu ex aequo
Wiktoria Hajdus i Michał Glonek z 5b. Gratulujemy!
Save our planet
Z okazji Dnia Ziemi został zorganizowany szkolny konkurs z języka angielskiego ‘Save our planet’.
Oto wyniki:
Konkurs z języka angielskiego
Z okazji jubileuszu panowania Królowej Elżbiety II na tronie Wielkiej Brytanii w naszej szkole został zorganizowany konkurs z języka angielskiego.
... Czytaj dalejTurniej siatkówki
Dobre szóste miejsce naszych siatkarek w turnieju siatkówki Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.
Szóste miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży jest bardzo dobrym wynikiem.
... Czytaj dalejZdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości,
radosnego wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół –
życzy Dyrekcja i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 64 w Krakowi