Mistrzostwa Dzielnicy III w tenisie stołowym

31 marca odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Dzielnicy III w tenisie stołowym. Wzięły w nich udział cztery szkoły: SP2, SP95, SP114 oraz organizator – SP64.

W rywalizacji dziewcząt najlepsza okazała się Elena Popadiak (SP95), drugie miejsce zajęła Natalia Leszczak (SP95), a na trzecim sklasyfikowano Klaudię Strycharską (SP114).
Wśród chłopców, po zaciętej walce, zwyciężył Antoni Kuźniak (SP114), drugie miejsce zajął Kosma Kamiński (SP114), a trzecie miejsce wywalczył reprezentant naszej szkoły- Mateusz Lukoszek.
Mecze sędziowali niezawodni uczniowie z klas 8b i 8c oraz studenci AWF-u Kraków.
Końcowa klasyfikacja szkół:
1. SP 114
2. SP95
3. SP 64
4. SP 2
Nagrody ufundowane przez Radę Dzielnicy III wręczyła Dyrektor Szkoły Podstawowej nr. 64 PaniBarbara Pogoda. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.