Wydarzenia

Hospicjum Świętego Łazarza w Krakowie

Od dzisiaj do końca maja zapraszamy wszystkich dobrego serca do wsparcia Hospicjum Świętego Łazarza w Krakowie. Codziennie na dużej przerwie przedstawiciele Samorządu Szkolnego i Wolontariatu naszej szkoły zbierać będą do puszki pieniądze, jako wsparcie dla Hospicjum, w zamian każdy darczyńca otrzyma przypinkę żonkila, symbolu akcji. W tym jubileuszowym roku, w październiku uczniowie naszej szkoły posadzili wzdłuż sali gimnastycznej od strony orlika 200 cebulek żonkili, symbolu Hospicjum. Dzisiaj oczy nasze cieszą pięknie zakwitłe kwiaty, dlatego kontynuując naszą akcję wsparcia  rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy.

Już dziś serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę, przeznaczoną na pomoc dla Hospicjum.

Samorząd Szkolny z opiekunami

Wolontariat Szkolny z opiekunami

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme