Książki na lato

14 czerwca klasa 1a uczestniczyła w ostatnich w tym roku szkolnym zajęciach zorganizowanych przez panie bibliotekarki z Biblioteki Publicznej Filia 11, których tematem były „Książki na lato”. Dzieci nie tylko zapoznały się z najciekawszymi propozycjami literatury dziecięcej, ale także uczestniczyły w przygotowanych zabawach – było to m.in. przejście z książką na głowie, odgadywanie zagadek związanych z bohaterami znanych książek, kolorowanki.

Współpraca z biblioteką bardzo korzystnie wpłynęła nie tylko na zainteresowanie czytelnictwem, a co za tym idzie częstego odwiedzania biblioteki, ale również na doskonalenie umiejętności czytania.