„ Zachować dziedzictwo kulturowe – skarby historii i przyrody”

Uczniowie klasy III a i V c wzięli udział w projekcie edukacyjnym „ Zachować dziedzictwo kulturowe –  skarby historii i przyrody” zorganizowanym przez  Staromiejskie Centrum Kultury, pod  patronatem Zamku Królewskiego oraz Muzeum Historycznego.

Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w wycieczkach edukacyjnych po Krakowie, które stanowiły inspirację do wykonania samodzielnych prac plastycznych. Prace obrazowały historię i legendy krakowskie. Do własnej twórczości uczniowie dołączali elementy literackie (opowiadanie, wiersz, piosenka).

Zwycięzcy projektu odebrali dyplomy i nagrody w salach edukacyjnych Zamku Królewskiego na Wawelu.

Nagrodzeni uczniowie to :

klasa IIIa – Daniił  Ariefiew, Barbara Dębska, Karina Mazur, Tadeusz Mularczyk, Bartosz Wawrzyński.

klasa  V c – Hanna Kulczyńska , Wiktoria Wójcik