Festyn sportowy i teatr

Klasy czwarte i piąte rozpoczęły świętowanie od festynu sportowo – rekreacyjnego zorganizowanego przez studentów krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Nazwa festynu,  „O uśmiech dziecka” mówi wszystko. A czy organizatorom udało się wywołać uśmiechy na twarzach dzieci, możecie sprawdzić, oglądając galerię zdjęć.

Po rozrywkach „cielesnych” przyszedł czas na „ducha”. Klasy piąte wybrały się do Teatru im. J. Słowackiego. Mieliśmy szczęście oglądnąć sztukę według bestsellerowej książki Lymana Franka Bauma pt. „Czarnoksiężnik z krainy Oz” w reżyserii Jarosława Kiliana, z muzyką Grzegorza Turnaua.

Klasy szóste świętowały w Teatrze STU. Obejrzeliśmy piękną sztukę na podstawie „Małego księcia” A. de Saint – Exupery’ego.