Wydarzenia

„Królestwo zakręconego czasu, czyli bajka o mądrych dzieciach”

W dniu 3 października 2017 roku uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami wybrali się do Młodzieżowego Domu Kultury przy alei 29 Listopada na spektakl pt. „Królestwo zakręconego czasu, czyli bajka o mądrych dzieciach”. To profilaktyczny spektakl, w którym pierwszaki mogły zobaczyć na scenie funkcjonariuszy Straży Miejskiej w nietypowych rolach: Czarodzieja, Smoka Barbacjusa, Strażników Światła i Bezpieczeństwa oraz Adasia, który sam wybrał się do przedszkola. Bohaterowie przedstawienia uczyli maluchy, jak należy przechodzić przez ulicę, jaką przyjąć postawę przed agresywnym psem oraz jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Dzieci bardzo się zaangażowały, bo spektakl opierał się na ciągłej interakcji. Nie zabrakło piosenek i pytań zadawanych publiczności.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme