Dzień Chłopaka

Jak przystało na obchody Dnia Chłopaka, w naszej szkole też takie obchodziliśmy:)
Na przełomie września i października odbyła się dyskoteka, podczas której odbyły się wybory Namilszego Chłopca Szkoły.
Wcześniej kandydaci mieli za zadanie przygotować plakaty z autoreklamą. Było to pierwsze punktowane zadanie.
Podczas samej zabawy dyskotekowej kandydaci przedstawiali się, wykonywali rożne zadania o charakterze sportowym, a następnie uczestniczyli w quizie.
Wszystkie zabawy zostały przygotowane przez Sekcję Organizacyjną Szkolnego Samorządu Uczniowskiego.
Uczniowie bardzo dobrze bawili się.
Jury miało poważne zadanie, bo nie było to oczywiste, komu przyznać I, II i III miejsce.
Zadaniem dodatkowym okazało się być zatańczenie na parkiecie. Jury obserwowało tańczących i ten element właściwie zadecydował o ostatecznej klasyfikacji.
Oto wyniki:
I miejsce Kuba Okrzesik (VII b)
II miejsce Ksawery Banach (VII c)
III miejsce Grzegorz Prażuch (V b)
Gratulujemy wszystkim, którzy uczestniczyli tak dzielnie w zabawie