Jasełka u Św. Brata Alberta

W połowie stycznia uczniowie klasy IV c ponownie kolędowali, tym razem prezentując swój występ jasełkowy przed podopiecznymi Fundacji “Po pierwsze Człowiek” Świętego Brata Alberta, którą prowadzą siostry albertynki przy Sanktuarium Ecce Homo (ul. Woronicza 10). Ludzie, którzy tego dnia przybyli do sióstr, by zjeść ciepły posiłek, z zaciekawieniem obejrzeli nasze przedstawienie, a niektórzy nawet włączyli się do kolędowania. Otrzymaliśmy gromkie brawa i zaproszenie do dalszej współpracy.
Śpiewając wspólnie kolędy, przez chwilę mogliśmy poczuć, że to jedna z tych nielicznych chwil, gdy między ludźmi – pomimo różnic – nie ma barier.