Wydarzenia

Centrum Edukacji Obywatelskiej

Dnia 14 grudnia w Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w sali kina Paradox, odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień specjalnych w ramach tegorocznej edycji konkursu patriotycznej twórczości plastycznej „Patroni krakowskich ulic”. Gala finałowa została zorganizowana w zakresie projektu „Strażnicy Pamięci” realizowanego w ramach programu „Edukacja patriotyczna dla szkół Krakowa”, przyjętego przez Radę Miasta Krakowa (2010 r.). Honorowy patronat nad projektem „Strażnicy Pamięci” objęli
Rada Miasta Krakowa (2013 r.) oraz Pan Prezydent Miasta Krakowa Profesor Jacek Majchrowski (2014 r.). Wyróżnienie specjalne otrzymała uczennica naszej szkoły, Natalia Radwan.

Serdeczne gratulacje!

 

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme