Wydarzenia

Co zrobić z wolnym czasem?

Uczniowie z klasy 2b doskonale znają odpowiedź na pytanie zawarte w tytule. Na zajęciach prezentowali autorskie, wspaniałe książeczki. Wcielili się nie tylko w twórców, kreując niezapomniane przygody swoich bohaterów, ale również w ilustratorów. Podziwialiśmy piękne rysunki wykonane w różnych technikach plastycznych. Opowieści, które przedstawili uczniowie na forum klasy, zachwycały pomysłowością i bogatą wyobraźnią młodych autorów.
Już niedługo ferie zimowe. Nie wszyscy wyjadą na odpoczynek poza miasto. Może komuś uda się również napisać swoją własną książkę…? Zachęcamy, bo to świetna zabawa!
Wszystkie wykonane przez uczniów książeczki będzie można zobaczyć i poczytać na parterze naszej szkoły.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme