Pielucha dla Zajączka

Miło jest dostać „Prezent od Zajączka”, zwłaszcza jeśli dzięki niemu mały człowiek ma sucho i pięknie pachnie. Dlatego od 2013 roku, kilka tygodni przed Wielkanocą w hospicjum Alma Spei przy ul. Dożynkowej w Krakowie rusza akcja pod hasłem „Pielucha dla Zajączka”.

Nasza szkolna społeczność co rok dołącza się do tej akcji. Zachęcamy więc wszystkich chętnych, aby w terminie do 14 III przynosili do szkoły pampersy, chusteczki, mydełka, szampony i inne środki czystości dla Małych Podopiecznych z hospicjum. Produkty te należy przekazać wychowawcom, a oni przekażą je opiekunom Szkolnego Samorządu Uczniowskiego.