W Muzeum Etnograficznym

W ramach tych działań od września do lutego odbywały się w naszej szkole spotkania z panią etnograf, która przybliżała (w formie audiowizualnej) takie zagadnienia jak: zwyczaje krakowskie i podhalańskie, regionalne stroje, kultura ludowa, elementy architektury Podhala itp.
Jednym z etapów przygotowania do tego trójetapowego konkursu było zwiedzanie wystaw stałych w Muzeum Etnograficznym: „Chata góralska” i „Chata podhalańska”.
Wszyscy uczniowie, którzy chcieli wziąć udział w tym konkursie, od września uczestniczyli 1 raz w miesiącu w tematycznych spotkaniach, a przed kolejnym etapem udali sie na wycieczkę do muzeum.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.