Wydarzenia

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

KONIEC NAUKI

„Mrozek szczypie, śnieżek prószy,
Woda się zamienia w lód,
Marzną nosy, marzną uszy,
Lecz nie straszny dzieciom chłód.”

Ze smutkiem pożegnaliśmy „narciarską szkołę”. Będzie brakowało nam środowych wyjazdów na narty i snowboard! Wszyscy uczniowie narciarskiej szkoły spisali się wspaniale. Na ostatnich zajęciach mogliśmy podziwiać popisowe zjazdy. I chociaż od czasu do czasu pojawiały się zaskakujące ewolucje, to były to z pewnością próby wykonania twistera czy nawet corka  🙂 Podziękowaliśmy instruktorom, a ja bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy bardzo pomogli w realizacji programu „Pierwsze kroki na śniegu”.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme