Wydarzenia

Biała szkoła klasy 7b

W dniach 22.01 – 27.01.2018 uczniowie klasy VII B wybrali się wraz z wychowawcą na Zieloną/ Białą Szkołę do Ośrodka Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej. Przywitała nas piękna pogoda, a mnóstwo śniegu sprawiło, iż mieliśmy okazję pod okiem instruktorów pojeździć na nartach w Spytkowicach, poślizgać się na łyżwach na lodowisku w Mszanie Dolnej i poznać okoliczne szczyty górskie. Przede wszystkim cieszyliśmy się swoją obecnością w trakcie zorganizowanych zabaw i przeróżnych atrakcji. Udaliśmy się również na jeden dzień do Zakopanego, aby zachwycić się urokiem Tatr, a także poznać historię regionu. Odwiedziliśmy Sanktuarium Matki Boskiej na Krzeptówkach oraz Muzeum Regionalne na Krupówkach. W samym ośrodku w Porębie towarzyszyło nam wiele atrakcji: olimpiada i rozgrywki sportowe na sali gimnastycznej, liczne pogadanki, dyskoteka i konkurs karaoke. To wszystko sprawiło, że wyjazd był bardzo atrakcyjny i ciekawy. Będziemy go długo i miło wspominali.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme