TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEJ RADY DZIELNICY III

1 marca Szkoła Podstawowa nr 64 gościła najlepszych tenisistów stołowych w naszej dzielnicy. Mieliśmy przyjemność zorganizowania Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącej Rady Dzielnicy III.
W zawodach rywalizowały następujące szkoły podstawowe: SP 2, SP 95, SP 114 i gospodarze turnieju, SP 64.
Drużyna każdej szkoły składała się z dwóch dziewcząt i dwóch chłopców. Turniej rozgrywaliśmy systemem „każdy z każdym”. Przez całe zawody reprezentanci zbierali punkty do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej.
Turniej przebiegał w bardzo miłej i koleżeńskiej atmosferze. Świetnie spisali się sędziowie, uczniowie z naszej szkoły.
Główne trofeum – Puchar Przewodniczącej Rady Dzielnicy III zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 114.
Pozostałe miejsca zajęły: SP 95, SP 64 i SP 2.
A teraz przedstawimy najlepsze zawodniczki i najlepszych zawodników naszych zawodów:
W kategorii dziewcząt :
I miejsce – Patrycja Michalik SP 114
II miejsce – Marcelina Łata SP 114
III miejsce – Alicja Berlińska SP 64
W kategorii chłopców :
I miejsce – Karol Zieliński SP 114
II miejsce – Krzysztof Leśniak SP 95
III miejsce – Tymon Marzec – SP 95

Wszystkim uczestnikom turnieju gratulowały i wręczały nagrody Panie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 64: Barbara Pogoda i Elżbieta Grządziel. My także gratulujemy i dziękujemy uczestnikom za wspaniałą sportową postawę, a Radnym Dzielnicy III za piękne nagrody.

Nauczyciele WF z SP 64