KOSZYKARSKI PIĄTEK KLAS PIĄTYCH

Już sam tytuł sugeruje, że impreza, którą opisujemy, udała się „na piątkę”  🙂 I tak rzeczywiście było.
W piątek 16 marca w sali gimnastycznej pojawili się uczniowie klas piątych. Celem spotkania była sportowa zabawa pod nazwą : „Turniej minikoszykówki klas V o Puchar Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 64”.
Wśród licznie zgromadzonej widowni główne miejsca zajęli wychowawcy klas piątych, którzy gorąco oklaskiwali popisy swoich wychowanków. A było co oklaskiwać! Poszczególne „czwórki” wchodzące na parkiet dokonywały cudów, żeby zapewnić sukces swoim drużynom. Kibice przygotowali piękną oprawę i wspaniały, ogłuszający wręcz doping.
Po pasjonujących pojedynkach, puchar Pani Dyrektor trafił w ręce uczniów klasy V b.
Ceremonii dekoracji dokonali wychowawcy klas.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju 🙂 !

Nauczyciele wf