Wydarzenia

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

„Najpiękniejsza stacja drogi krzyżowej”

W czasie Wielkiego Postu w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny przeznaczony dla uczniów klas I – III „Najpiękniejsza stacja drogi krzyżowej”. Zadaniem konkursowym było zilustrowanie wybranej stacji drogi krzyżowej na kartce formatu A4. Do tego zadania przystąpiło 20 osób.
Jury w składzie: p. Ewa Krzyżanowska, o. Rafał Stenka SP i o. Łukasz Wilusz oceniało prace pod względem samodzielności wykonania, staranności, pomysłowości i oryginalnego ujęcia tematu. Pod uwagę była brana również forma wykonania i przekaz, jaki wynikał z ilustracji.
Jury wyłoniło następujących zwycięzców:
I miejsce – Aleksandra Małecka, kl. IIIc,
II miejsce – Weronika Samolej, kl. IIId,
III miejsce ex aequo – Natalia Pałka, kl. IIb i Hubert Muszyński, kl. IIIb.
Ponadto jury przyznało trzy wyróżnienia za pomysłowość i wkład pracy: Oliwia Burtan, kl. IIIe, Adam Kiszka, kl. IIIc, Adrian Rokicki, kl. Ic.
Nagrody i pamiątkowe dyplomy zostały rozdane podczas ostatniego dnia rekolekcji wielkopostnych w naszej szkole.
Gratulujemy!

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme