Turniej Świetlic Szkolnych

W dniu 17 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 123 w Krakowie odbył się Trzeci Krakowski Turniej Świetlic Szkolnych, którego temat brzmiał „Poznaj Szlak Orlich Gniazd”.
W turnieju uczestniczyły trzyosobowe zespoły reprezentujące świetlice 10 krakowskich szkół, które rywalizowały, rozwiązując test złożony z 10 pytań, a na miejscu wykonywały makietę zamku.
Naszą świetlicę reprezentowali: Małgosia Grabarska, Weronika Samolej oraz Jakub Kozioł, którzy wywalczyli pierwsze miejsce ex-aequo z reprezentacją świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 123. Podczas obrad jury zespół taneczny ,,Stars” z naszej świetlicy zaprezentował przepiękny taniec do piosenki „Mam tę moc”.