Wydarzenia

„Niepodległościowy Przejazd Rowerowy”

10 października w piękną, słoneczną środę nauczyciele i uczniowie naszej szkoły ubrani w barwy narodowe, dla upamiętnienia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczestniczyli w „Niepodległościowym Przejeździe Rowerowym” ulicami Krakowa.

Przejazd rozpoczął się przy szkole i w asyście funkcjonariuszy Komisariatu III Policji, ulicami Sadzawki, Meissnera i al. Jana Pawła II dotarliśmy do pomnika „Ku czci lotników polskich poległych w latach 1939-1945”. Uczestnicy przejazdu wysłuchali informacji o pomniku, a następnie delegacja uczniów złożyła przy nim wiązankę kwiatów.
Następnie al. Jana Pawła II, ul. Stelli-Sawickiego, al. Bora- Komorowskiego, ul. Akacjową i ul. Dzielskiego wróciliśmy do szkoły.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme