Wydarzenia

Jak Karol Wojtyła został papieżem

W naszej szkole odbył się I etap archidiecezjalnego konkursu plastycznego dla dziecimze szkół podstawowych pt: „Jan Paweł II, czyli jak Karol został papieżem”. Wzięło w nim udział 37 osób z klas I – IV. Jury w składzie: p. Ewa Krzyżanowska, p. Elżbieta Magiera, o. Rafał Stenka SP, o. Łukasz Wilusz SP wyłoniło najlepsze prace w dwóch kategoriach wiekowych.
W klasach I – II do kolejnego etapu awansowały prace następujących osób: Wojciech Styczeń, Liliana Gzyl, Natalia Toś, natomiast w klasach III – IV za najlepsze zostały uznane prace następujących autorów: Hubert Muszyński, Liliana Chrzanowska, Aleksandra Gaczyńska oraz Weronika Samolej.
Nagrody w tym etapie konkursu ufundował proboszcz naszej parafii pw. Najświętszego Imienia Maryi, o. Wojciech Kałafut. Ogłoszenie wyników etapu diecezjalnego nastąpi 8 listopada br. Gratulujemy dotychczasowym zwycięzcom i wszystkim uczestnikom oraz życzmy dalszych sukcesów.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme