„Tajemniczy ogród”

W dn. 9 XI 2018r uczniowie klas piątych obejrzeli w teatrze Bagatela spektakl „Tajemniczy ogród”. Ten musical przygotowano na podstawie jednej z najsłynniejszych powieści dziecięcych o tym samym tytule. Jest to już trzecia adaptacja na deskach tego teatru, która od 17 lat nie schodzi z afisza.
Oto krótkie przypomnienie treści: osierocona Mary zostaje oddana pod opiekę wuja- samotnika, mieszkającego w ponurym zamku. Posiadłość kryje w sobie wiele gorzkich tajemnic, ale siła rodzącej się przyjaźni pozwoli odczarować los i przywrócić do życia nie tylko zapomniany ogród, lecz także domowników.
Spektakl dostarczył  uczniom wspaniałych przeżyć. Wszyscy poddali się magii teatru.