Turniej Trójmagiczny

W tym roku w naszej szkole odbędzie się Turniej Trójmagiczny (The Triwizard Tournament). Jest to konkurs z języka angielskiego oparty na podstawie czwartej części przygód Harry’ego Pottera pt.: „Harry Potter i Czara Ognia”. Uczniowie mogli zgłaszać się do konkursu poprzez wrzucenie do tzw. Czary Ognia kartki ze swoim imieniem. Czara wyłoniła 34 uczestników z klas IV-VIII. Każdy z nich został Championem, na którego czekają trzy zadania. Listy powitalne zawierające instrukcję do pierwszego zadania już dotarły do organizatorów konkursu, więc lada dzień zostaną doręczone do wszystkich Championów.
Życzymy powodzenia w Turnieju!