NASZE SPORTOWE SUKCESY

Minął 2018 rok. Nastąpił więc czas na podsumowanie naszego sportowego I półrocza.
Reprezentowaliśmy szkołę w wielu imprezach sportowych. Były to zawody Krakowskiej Olimpiady Młodzieży (Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej ), zawody dzielnicowe i inne.
W zawodach dzielnicowych oprócz sukcesów organizacyjnych (zorganizowaliśmy Turniej Piłki Nożnej z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości i turniej koszykówki), wywalczyliśmy I miejsce w turnieju koszykówki i II miejsce w turniejach piłki nożnej i piłki ręcznej.
W zawodach KOM sukcesem jest III miejsce dziewcząt w Igrzyskach Dzieci i VII miejsce w klasyfikacji
łącznej. Wpłynęły na to V – VI miejsce w mini koszykówce dziewcząt , w drużynowym tenisie
stołowym i VI miejsce sztafety w pływaniu.
Na wyróżnienie zasługują wszyscy nasi reprezentanci. Nie sposób wymienić wszystkich, ale pozwolę
sobie wymienić tych uczniów, którzy osiągali największe sukcesy i byli obecni na większości imprez :
Alicja Berlińska [7b], Zofia Wachowska [6b], Grzegorz Prażuch [6b], Wiktor Wędzicha [8c].
Gratulujemy!