Wydarzenia

Opowieść o tym, jak Mikołaj i uczniowie klas czwartych smog przepędzali.

W tym roku Mikołaj postawił na ekologię, walkę ze smogiem. Zaprosił uczniów klas czwartych do udziału w turnieju „Zbijanego”. Zaproszenie miało na celu mikołajowo rozbawić, odciążyć od intensywnego wysiłku szkolnego oraz wyedukować i wytrenować umiejętność rzutu do smogu śnieżkami.
Pracujący w Mikołajowej Akademii elficcy naukowcy pod kierunkiem renifera Profesorka wymyślili sposób na przepędzenie smogu. Słusznie rozumowali, że skoro smog to pył zawieszony, to trafienie go śnieżką spowoduje jego odwieszenie i tym samym przepędzenie.
Dlatego postawiono na rzucanie w „Zbijanym”. Skoro śniegu jak na lekarstwo, dzieci rzucały
piłeczkami. A najlepiej rzucali i mikołajowy puchar z rąk pani Dyrektor odebrali uczniowie klasy IV b.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy 🙂 !

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme