Wydarzenia

Zima w szkole

W dniach 14 – 18 I 2019 roku dzieci z naszej szkoły wzięły udział w akcji „Zima w szkole”. W tym czasie uczestniczyły w zajęciach rozwijających ich zainteresowania i uzdolnienia. Wszyscy uczestnicy brali udział w spotkaniu z magikiem, które zostało zasponsorowane przez Radę Rodziców. Nie mogło też zabraknąć spotkania z policjantami, którzy przypomnieli dzieciom o bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych.
Najbardziej dzieci cieszyły się z wycieczek: młodsi odwiedzili Centrum Zabaw Gibon i Centrum Sztuki Japońskiej Mangha, starsi Laserpark i kręgielnię. Był również czas na zabawy w GoJumpie, wizytę w kinie oraz udział w przedstawieniu o Panu Twardowskim.
Dwie grupy uczestniczyły w Artetece w zajęciach Z.I.M.A. „Zima w szkole” zakończyła się dyskoteką, w czasie której chętni mogli zaprezentować swoje umiejętności w czasie pokazu „Mam talent”.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme