Międzyszkolny Konkurs Literacki z języka angielskiego

21 III 2019 roku w naszej szkole po raz czwarty odbył się Międzyszkolny Konkurs Literacki z języka angielskiego. Tegoroczną lekturą była kolejna część przygód Harry’ego Pottera – „Czara Ognia”. Każdy z uczestników musiał wykazać się szczegółową wiedzą na temat zdarzeń czy postaci z książki, a zarazem dobrą znajomością języka angielskiego. W tym roku w konkursie wzięło udział 60 osób z 20 szkół z Krakowa oraz okolic.
Oto wyniki konkursu:
I miejsce: Izabela Marek – Szkoła Podstawowa im. ks. St. Konarskiego w Wielkiej Wsi
II miejsce: Gabriela Skalniak – Szkoła Podstawowa w Jangrocie
III miejsce: Julia Marek – Szkoła Podstawowa im. ks. St. Konarskiego w Wielkiej Wsi
Wyróżnienia:
– Olga Cwynar – Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu
– Michał Szczeszek – Szkoła Podstawowa w Brzeziu
– Natalia Bury – Szkoła Podstawowa nr 1 w Krzeszowicach
– Hanna Jungiewicz – Szkoła Podstawowa w Goszczy
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom.
Na zakończenie konkursu każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz słodki podarunek, natomiast zwycięzcy stali się posiadaczami wielu cudownych nagród ufundowanych przez naszych sponsorów, którym pragniemy gorąco podziękować.
Sponsorzy konkursu:
– Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 64 w Krakowie,
– Wydawnictwo Media Rodzina,
– Wydawnictwo Oxford,
– Gatis – zeszyty ze słownikiem na marginesie,
– Państwo Jolanta i Jerzy Ulmanowie.
Cukierni Marszałek z Myślenic bardzo dziękujemy za słodki poczęstunek, który jak co
roku, osłodził rywalizację podczas konkursu.