Wydarzenia

„Nasz świat za sto lat!”

Uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie literackim i plastycznym Serce Kapsuły Czasu, którego organizatorem była Fundacja Tworzymy Kraków. Zadanie uczestników polegało na opowiedzeniu lub namalowaniu, jak może wyglądać Kraków za sto lat. Z radością informujemy, że trójka naszych uczniów: Izabela Grudzień z kl. 7a, Jakub Okrzesik z
kl. 8b i Aleksander Romański z kl. 8b została Zwycięzcami Honorowymi – oznacza to, że ich prace w oryginale zostaną zamknięte we wnętrzu Kapsuły Czasu, czyli rzeźby, która stanie w Krakowie przy ul. Dolnych Młynów. Serce Kapsuły Czasu będzie otwierane za 10, 25, 50, 75 i 100 lat, aby sprawdzić, jak wiele z pomysłów twórców prac zostało zrealizowanych w przyszłości. Wyróżniono też pracę Sylwii Wiśniewskiej z kl. 8b oraz Julii Małyszy z kl. 8a. Organizatorzy ogłosili kolejną edycję konkursu. Zachęcamy do udziału – prace można przesyłać
do 30.04.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme