Wydarzenia

O psie, który wrócił do domu

W marcu uczniowie klasy 3a byli w Multikinie na filmie pt. „O psie, który wrócił do domu”. Wszyscy wcześniej słyszeli, że jest wzruszający, jednak dopiero w kinie okazało się jak bardzo jest to prawdą.
Historia sympatycznego czworonoga, który przebył długą drogę, aby wrócić do swojego pana, ukazała niezwykłą przyjaźń między człowiekiem i psem. Po filmie dzieci zastanawiały się, jakie wartości przekazuje nam ten film. Wspólnie doszły do wniosku, że uczy nas, że warto dążyć do celu i nie wolno
się poddawać. Uczy również szacunku do zwierząt i odpowiedzialności. Poruszeni uczniowie pisali
także listy do Belli, głównej bohaterki oraz do Lukasa jej właściciela. Chcąc dłużej zachować w pamięci
Bellę, wykonali pracę plastyczną techniką wydzieranki, która znalazła miejsce w klasie.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme