Sukces w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 7 czerwca br. w obiektach zajezdni tramwajowej MPK w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród finalistom eliminacji miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Drużyna szkolna przygotowana przez p. Jacka Kopciucha w składzie: Barbara Sysło, Tomasz Mysza, Grzegorz Prażuch zdobyła II miejsce w Krakowie.
Przedstawiciele Wydziału Ruchu Drogowego Miejskiej Policji i MPK złożyli drużynie gratulacje z osiągniętego wyniku, wręczyli puchar, okolicznościowy dyplom oraz cenne nagrody rzeczowe. Dodatkową atrakcją dla uczniów i opiekunów drużyn było prowadzenie tramwaju po zajezdni. Drużynie gratulujemy odniesionego sukcesu!