Maraton Czytania

W ciągu całego minionego roku szkolnego trwał Maraton Czytania zorganizowany przez nauczyciele bibliotekarza oraz polonistów. Polegał on na tym, że chętni uczniowie z klas IV – VIII brali udział w konkursie czytelniczym, odpowiadając na pytania dotyczące lektur nadobowiązkowych. Inny zestaw książek mieli uczniowie klas IV, inny V itd.
„Dla każdego coś dobrego” 🙂 i przyjemnego.
Szkolne jury konkursu podsumowało wyniki i teraz nadszedł czas na ich ogłoszenie. Oto one:
I m-ca Małgorzata Turko (kl. IV), Wójcik Oskar (kl. VI), Wójcik Wiktoria (kl. VII),
II m-ca Bartosz Sysło (kl. IV), Barbara Sysło (kl. VI), Joanna Radko (kl. VII),
III m-ca Piotr Mól (kl. IV), Lena Żemojtel (kl. V), Hanna Kulczyńska (kl. VII), Wiktor Jezierski (kl. VIII).
Nagrodzeni uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz nagrody w postaci biletów do Multikina oraz do Parku Wodnego w Krakowie. Gratulujemy wszystkim molom książkowym!