Wydarzenia

Tydzień Skandynawski

Od 20 do 24 V w naszej szkole trwał Tydzień Skandynawski. Uczniowie mogli zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat krajów takich jak: Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia czy Islandia. Na tablicach została wyeksponowana gazetka i podczas przerw każdy mógł zapoznać się z informacjami, gdzie leżą dane kraje czy jaka jest ich flaga. Podczas lekcji uczniowie słuchali i oglądali prezentacje, dzięki którym zapoznali się bliżej z jednym z krajów – Norwegią. Następie odbył się konkurs wiedzy o krajach skandynawskich w formie aplikacji Kahoot.
Oto zwycięzcy:
I miejsce: Natasza Skrzypnik
II miejsce: Monika Skoczyńska
III miejsce: Oscar Iwaniuk.
Nagrody ufundowała Ambasada Królestwa Norwegii, której serdecznie dziękujemy.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme