Wydarzenia

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH O PUCHAR RADNYCH DZIELNICY III – 20.09.2019 roku

Nowy rok szkolny przywitaliśmy turniejem piłkarskim dla uczniów klas IV-VI rozgrywanym o Puchar Rady Dzielnicy III. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 64. Rywalizowali ze sobą reprezentanci czterech szkół podstawowych : Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 95 , Szkoły Podstawowej nr 114 i wspomnianej wcześniej Szkoły Podstawowej nr 64. Reprezentację każdej szkoły tworzyła drużyna złożona z dziewcząt i chłopców. Zawody, jak zawsze, stały na wysokim poziomie i rozgrywane były w przyjacielskiej atmosferze według reguł fair play. Gorąco oklaskiwaliśmy koronkowe akcje, wspaniałe strzały i obrony bramkarzy. Ale niestety, wszystko co dobre, kiedyś się kończy, tak i nasz turniej zakończył się wraz z ostatnim gwizdkiem. Po nim przyszła pora na podsumowanie i rozdanie nagród. Miłej ceremonii dekoracji dokonały: pani Joanna Cempura-Pierzchała, Przewodnicząca Komisji Sportu w Radzie Dzielnicy III i trenerka drużyny SP2 oraz pani Barbara Pogoda, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 64.
Puchar Rady Dzielnicy III zdobyła Szkoła Podstawowa nr 64, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2, trzecie Szkoła Podstawowa nr 95, a czwarte Szkoła Podstawowa nr 114. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 64: Katarzyna Radwańska i Yurii Kryvokhyzha.
Szkoły otrzymały nagrody w postaci sprzętu sportowego ufundowane przez Radę Dzielnicy III.
Obsługę techniczną zawodów bardzo dobrze prowadziły uczennice klasy 8 c. Wszystkim
serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejny turniej w czerwcu.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme