Wydarzenia

Co robić jesienią? Najlepiej w góry!

Początek roku szkolnego bywa z reguły trudny. Wakacyjne przygody trzeba zamienić na szkolne przedmioty. Jesienią także można szukać wyzwań. Tym razem uczniowie klasy 5b i 6b postawili sobie wysoką poprzeczkę: Pieniny.
30 IX 2019 góry okazały się dla nich łaskawe i pozwoliły cieszyć się przepięknymi widokami. Poranny ciepły wiatr zwiastował wspaniałą, jesienną pogodę. Wyruszyli ze Szczawnicy, przez Palenicę, Szafranówkę, Huściawę, aby dotrzeć do wsi Jaworki. Po drodze zatrzymali się na zjeżdżalni grawitacyjnej, a potem jedli kiełbaski z ogniska przy schronisku pod Durbaszką. Z wymęczonymi nogami oraz licznymi wspomnieniami pięknych widoków wrócili szczęśliwi i z planami na kolejne wyjazdy!

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme