Wydarzenia

„Szkolne ekopomysły”

Nasza szkoła uczestniczyła w projekcie edukacyjnym pt. „Szkolne ekopomysły”. W sobotnie poranki cztery uczennice z klas ósmych wraz z opiekunem, panią Kamilą Osuch uczęszczały na zajęcia warsztatowe organizowane w Zespole Szkół Chemicznych w Krakowie. Tematyka warsztatów obejmowała zagadnienia związane między innymi z ekologicznymi sposobami na usuwanie zanieczyszczeń oraz alternatywnymi źródłami energii.
Uczniowie na zajęciach poznali również gatunki roślin antysmogowych. W ramach projektu wzięliśmy również udział w wycieczce do Ojcowskiego Parku Narodowego, gdzie uczniowie badali stan czystości wody w okolicznych rzekach. Podsumowaniem projektu było seminarium zorganizowane w krakowskim magistracie.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme