„Królestwo zakręconego czasu”

Dzieci z klas 1a i 1b gościły w Młodzieżowym Domu Kultury na spektaklu przygotowanym przez Straż Miejską pt. „Królestwo zakręconego czasu”. To opowieść Czarodzieja o przedszkolaku Adasiu, który sam wybrał się do przedszkola. Po drodze zetknął się z problemami dotyczącymi bezpieczeństwa. Dzięki Czarodziejowi, Smokowi i przedstawicielom Straży Miejskiej udało mu się uniknąć kłopotów.
Przedstawienie pozwoliło uczniom utrwalić zachowania zapewniające im bezpieczeństwo na drodze, w kontaktach z nieznajomymi i w sytuacji, gdy zaatakuje pies. Elementy humorystyczne i piosenki były doskonałym uatrakcyjnieniem tej niezwykłej lekcji.